сердита мережа“Гірший звір – людина”: негідників, які жорстоко і публічно знущались над тваринами – не покарали

Жорстокість до тварин – породжує жорстокість до людей. Кількість випадків справжнього садизму і шкуродерства лише зростає. Люди знущаються над бідолашними тваринами, а в результаті залишаються непокараними. Прикладами небаченої жорстокості є випадки, про які ми розповідали раніше.

Скарга:

“Засоби масової інформації та соціальні мережі щодня публікують інформацію та світлини, які відображають звірину жорстокість людей по відношенню до тварин. Безкаранність та не притягнення осіб до відповідальності за знущання над тваринами, існування в сучасному суспільстві «притравочних станцій», відсутність інституту представництва постраждалої тварини в XXI столітті є абсурдом та нонсенсом в демократичній державі! Незважаючи на наявність у Кримінальному кодексі ст. 299, яка передбачає відповідальність у вигляді арешту, обмеження чи позбавлення волі, на сьогоднішній день кількість вироків за вказаною статтею є мізерною у порівнянні з виявленими фактами жорстокого поводження з тваринами. Чого варта, поширена у ЗМІ та соціальних мережах, інформація про знущання на собакою директором Хмельницького обласного архіву і колишнього віце-мера обласного центру Володимира Байдич який 1,5 км тягнув дорогою прив’язаного до авто собаку. Чи було його притягнуто до відповідальності? Ні! Чи було знайдено осіб, що з дробовика розстріляли безпритульного пса у Київські області? Ні! А чого лише варта інформація про «псевдо активіста» з Ужгороду Сімонова Анатолія, який знущався над бездомною собакою. І такими повідомленнями засоби масової інформації поповнюються щодня!

Однак кримінальні провадження відкриваються стосовно одиниць і під натиском ЗМІ. Більшість випадків знущання над тваринами просто ігноруються та замовчуються. Окремої уваги заслуговує діяльність комунальних закладів, таких як: КП «Центр поводження з тваринами» м.Харків, КП «Муніципальний центр екологічної безпеки” м. Одеса, КП «Щасливі тварини» м. Маріуполь, які просто жахають своєю діяльність – замість відлову, стерилізації та лікування тварин, просто їх вбивають, посилаючись на брак коштів. Та чи може брак коштів слугувати виправданням для вбивства? Питання, чи раціонально використовуються кошти такими комунальними підприємствами чи ні – риторичне. Вся діяльність таких підприємств зводиться до функцій крематорію, де тварин вбивають та спалюють. Проблема нашого суспільства полягає в тому, що принцип невідворотності покарання, в подібних діяннях, взагалі не діє. Навіть встановивши особу, яка жорстоко поводиться з тваринами, така особа не несе жодного покарання через недосконалість чинного законодавства, затягування слідчого процесу або поверхневе ставлення до слідства, що, в свою чергу, призводить до того, що в судовому процесі осіб звільняють від покарання.

Прояв агресії до тварин – перший крок до того, щоб в майбутньому така особа почала знущатися вже з людей. Завданням держави є забезпечення захисту не тільки людей, але і тварин від будь-яких посягання на життя та здоров’я. Враховуючи, що це питання є болісним та важливим для всього адекватного населення нашої держави, прошу поширити цю проблему та запропонувати Верховній раді України, шляхом прийняття Закону:

  1. Посилити відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.
  2. Заборонити на державному рівні діяльність «притравочних» станцій».
  3. Створити орган, відповідальний за захист тварин на рівні уповноваженого з прав тварин в Україні.
  4. Удосконалити законодавство з питання розслідування дій, пов’язаних з жорстоким поводженням з тваринами.
  5. Посилити контроль за використанням бюджетних коштів комунальними закладами, які займаються бездомними тваринами. Посилити відповідальність керівників таких закладів.” – публікує слова Ганни Денисової “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!