сердита мережаГілка, що відвалилась від великого дерева – загрожує місцевим жителям, а ЖЕК не реагує

Одесити скаржаться на житлово-комунальний сервіс приморського району, які по сьогоднішній день не можуть прибрати гілку, що відвалилась від великого дерева. Жителі запевняють, що вона несе загрозу, а особливо для маленьких дітей, адже в будь-який момент вона може впасти на голову тим, хто грається у дворі. Один із листів написала місцева жителька, яка має надію на вирішення проблеми.

Ось що вона пише:

“Здравствуйте, еще одно бездействие ЖКС ПОРТОФРАНКОВСКИЙ!!!!!! На улице Скидановской дом 5 еще в четверг  обвалилась ветка огромного дерева и без того перекошенного, мы боремся чтоб его спилили уже 2 года. Кто то часть растущую в дом под номером 7 спилил и весь рост пошел на нашу сторону. В четверг звонили в ЖЭК сегодня 22.07.19 ходили два раза нам обещали прийти и убрать так как эта огромная ветка подвисла, а во дворе много маленьких деток и она может кому то упасть на голову, но до сих пор так никто не  явился!!!

С тем, что асфальт разбит мы уже поняли что никто ничего не сделает у них видите ли нет финансирования… но убрать эту ветку можно же и своими силами, хотя по людски если то все дерево надо спилить! Ничего не меняется, никому не нужны старые дворы в Приморском районе!!! Очень просим опубликовать наш крик души несправедливости!” – публікує слова Олени “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!