сердита мережаЕпоха бідності закінчилась: українським депутатам підняли зарплати до 100 тисяч гривень

В Україні з 1 січня 2020 року депутатам Верховної Ради, а також працівникам міністерств, збільшили зарплату від 2 до 5 разів у порівнянні з минулим роком. За офіційною заявою колишнього віце-прем’єр-міністра, доходи нардепів перевищуватимуть 100 тисяч гривень.

Ось деталі:

“ПРО ЗАРПЛАТИ ЧИНОВНИКАМ‼️ Тут активно розганяється зрада про виплату високопосадовцям одного з Міністерств зарплат у сумах від 200 до 500 тисяч гривень…ЗВЕРТАЮ УВАГУ!! Збільшення заробітних плат міністрам та їх заступникам відбулось ПО ВСІХ МІНІСТЕРСТВАХ!! Збільшення зарплат в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 – 5 рази!!! За моєю інформацією, з 1 січня 2020 року в 2,5 рази буде збільшена зарплата і народним депутатам України!!! Вона перевищуватиме 100 000 гривень!

ЕПОХА БІДНОСТІ ЗАКІНЧЕНА, ДРУЗІ!!!ТОЧНО КАЖУ ВАМ!! З «особливим трєпєтом» зараз цікаво слухати аргументацію «слуг народу», чому буда скасована постанова попереднього Уряду про збільшення у 2020 році зарплат освітянам на 20%. Бо, за їх словами, то «був «популізм» і коштів на це немає».. Нагадаю Слугам народу, що середня зарплата в освіті сьогодні складає біля 9000 гривень!!” – публікує слова Павла Розенка “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!