сердита мережаЕкс-полонений українець заплатив бойовикам “ЛНР” $32 тисячі, щоб потрапити в список на обмін

Полонені українці, яких тримали у в’язницях бойовики “ЛНР”, платили великі гроші, щоб потрапити в список на обмін. Про це сам розповів колишній в’язень бойовиків “ЛНР” – Денис Секацький.

Деталі історії:

“Скільки грошей заплатили за обмін – це треба знати кожному: “Можливо, я єдиний, хто говорить про це, але більше половини з нас заплатили за те, щоб виїхати. Найважчий з наших досі лежить у Феофанії, у нього операція за операцією проходить. Він за свою свободу заплатив майже 80 тис. доларів. А якби цих грошей не було?.. Його б просто не віддали. Або і вбили б там. Однак він був комерсантом, як і я, у нас було що брати – хоч і зняли з нас все повністю. Але я знаю хлопців, батьки яких не знали, де взяти 5 тис. доларів, або навіть тисячу доларів. Коли нас тільки поміняли тут, я підходив до Сергія Сивохо. Кажу: “Я заплатив за свою свободу 32 тис. доларів – крім того, що у мене забрали під час затримання. Хто за це буде відповідати? Кого питати? Адже там займалися вимаганням, по суті… У кого є гроші, тих міняють. А у кого немає – виходить, залишаться там?” Ми дуже вдячні президентові за те, що нас обміняли, ми дуже втомилися, надії вже не було ніякої.

Але наших там ще дуже багато!” “О 8 вечора до мене приїхав слідчий з прокуратури Ростова. Мене вивели для “розмови”, наділи мені на голову каністру і вивезли за межі митниці. Далі співробітники ФСБ одягнули на мене наручники – і я зник. Це було 15 квітня 2016 року. Ввечері 15 квітня мене почали катувати. Закінчилося це все приблизно 24 числа. Коли катування закінчилися, мене викликали до слідчого і дали вивчити документ про те, чим я, за їхньою версією, займався. Поки я був у Росії – я два місяці був прикутий до стіни. Це було у будівлі ФСБ у Ростові, і документально це ніяк не було зафіксовано. За цей час я схуд на 30 кг – зі 100 до 70. Я бачив чимало людей, які були нормальними, а після 4-5 місяців за ґратами перетворювалися на овочі. Така людина не розмовляє, не дивиться телевізор, практично не їсть. І вже ні у що не вірить”- публікує слова Юрія Бутусова “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!