сердита мережаДосить покривати: покарати всіх, хто надає неякісне харчування дітям у навчальних закладах

Користувачка мережі звертається із проханням покарати всіх тих, хто надає дітям неякісне харчування у начальних закладах. Жінка запевняє, що порушники, які покривають один одного та крадуть продукти, мають понести кримінальну відповідальність за свої вчинки.

Ось що вона пише:

“Доброго дня. Пропоную створити спеціальні комісії по контролю за якістю харчових продуктів та готової їжі у всіх дошкільних закладах, та закладах навчання всіх рівнів, у зв’язку з свавіллям керуючих цими закладами. Ввести кримінальну відповідальність за надання дітям неякісного харчування.

Це є необхідна міра у зв’язку з тим, що діти, особливо школярі, відмовляються їсти у шкільних столових страви, через їх зіпсованність, яку видно візуально. Також провести незалежні аудити без попередження у навчальних закладах, та припинити розкрадання продуктів у навчальних закладах поварами, комірниками, медичними сестрами , завучами, директорами, завідувачами.” – публікує слова Тетяни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!