сердита мережаДо Дня Конституції Зеленський не нагородив жодного військового, ветерана чи волонтера

Один із українських політологів зауважив, що Президент України нагородив до Дня Конституції різних артистів, проте про справжні заслуги військових чи ветеранів зовсім забув.

Ось його слова:

“А чому ви обурюєтесь, що Зеленський до дня Конституції не нагородив жодного військового, ветерана чи волонтера? Для нього – «какая разница» кого нагороджувати? Тим паче він же чітко сказав – «війна в моїй голові завершилась!» Тому в цій парадигмі – нагороження Потапа та інших артистів цілком логічна.

А те, що на Сході, як він каже «пострілюють» ну то таке….Для чого такими дрібницями забивати голову «найвеличнішого лідера.» А хлопці, які на Сході зупиняють щоденно російську орду, мають найвищу нагороду – любов і шану українського народу. Героям Слава!” – публікує слова Віктора Тарана “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!