сердита мережа“Державна зрада?”: українці вимагають заборонити чиновникам візити до країни-агресора

Громадяни України звертаються до уряду із проханням заборонити  українським політикам та посадовцям в’їзд та візити до РФ – країни-агресора.

Скарга:

“Згідно з Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № A / RES / 71/205, а також чинним на даний момент законом України, документ 2268-VIII “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, у яких Російська Федерація визнана як країна окупант-агресор.

Ми вимагаємо заборонити посадовим особам України будь які візити до країни агресора (Росії) чи контакти з посадовими особами Російської Федерації. Держ-службовці України, які порушили або порушують Закон України, мають бути притягненні до кримінальної відповідальності згідно ККУ статті 111. Державна зрада.” – публікує слова Артима Андрія “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!