сердита мережа“Де обіцяний Вами Слуга Народу? Ви ж народ добиваєте!” – звернення українки до президента

Жителька України написала відкритий лист, у якому звернулась до новообраного президента. Жінка, як і більшість виборців Володимира Зеленського, мала надію на краще життя, умови та зарплати. А натомість вже з 2020 року всі отримали “сюрпризи” від нового уряду.

Скарга:

“Шановний Пане Президент!! Звертаюся до Вас, від імені всіх стурбованих і обурених тим станом, що зараз відбувається!!! Де, обіцяний Вами, наш Слуга Народу?? Який у серіалі робив все для людей. А в реальному житті Ви нас просто добиваєте..За що нам далі платити прийдеться? За дороги, по яких ходимо? За воду в колодязі? Чи може за повітря, яким дихаємо? Взяти наприклад звичайну сім’ю, де мама в декреті, яка отримує ті нещасні 860 грн, чоловік отримує мінімальну зарплату, які йдуть на комунальні послуги і трошки лишається на їжу… а далі…? А потреби дитини (памперси, дитячі суміші, одяг, адже дитина росте)? Як на 860 грн ростити дитину? А якщо хтось в родині захворіє? Ціни в аптеках просто космічні!

А Ви, Пане Президент, замість того, щоб повертати людей назад в Україну, навпаки, їх тільки виштовхуєте за кордон! Замість того, щоб підняти популяцію, навпаки, робите все, щоб жінки не народжували дітей, бо фінанси не дозволяють. Проте Ви зробили земельну реформу, зробили платну доставку газу, зробили телебачення платним. Чому транспортування газу в Росію дешевше, ніж своїм по Україні? І Ви цим пишаєтесь “Слуга Народу”??? А ми так сподівалися, що життя наладиться, а стає все тільки гірше і важче виживати…((( Хто мене підтримає? Робіть репости, можливо дійде і до “Слуги Народу!” – публікує слова Вікторії Євграфової “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!