сердита мережа“Дали пенсію в 1600 і крутись як хочеш”: чому влада така байдужа до людей з обмеженими можливостями

Уваги з боку чиновників до людей, які мають вади, практично немає. Ті, хто потребують особливого догляду та якісного медичного обслуговування, не в змозі це отримати, адже виживають на мізерні пенсії.

Звернення:

“Наша влада ніколи не турбувалась про інвалідів – дали пенсію в 1600 грн і крутись як хочешь… А чему ніхто не думаеє, що з цієї пенсії інвалід витрачає наприклад 1500 на ліки, які йому необхідні для життя, а на залишкові 100 грн можна прожити лише 1 день… Тобто весь місяц інваліду потрібно або у родичів гроші просити, або йти працювати. Але не всі інваліди можуть працювати. Я наприклад маючи 3 группу працювати неможу, бо МСЕК своїми рекомендаціями це забороняє. І таких людей сотні тисяч. Прошу владу прийняти міри. Наприклад, інвалід купує необхідні йому ліки, які прописав лікар, а влада компенсує цю сумму. 1600 грн в місяц це зовсім не гроші в наші часи, але хоть щось…” – публікує слова Юрія Рочняка “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!