сердита мережаЧули постріли: Мисливці полювали біля житлових домівок та не на жарт налякали місцевих

Жителів Вінницької області не на жарт налякала небезпечна витівка мисливців. Виявляється, чоловіки полювали та здійснювали постріли, безпосередньо, біля домогосподарств людей. Місцеві чули постріли та на щастя, ніхто з них не постраждав. Як відреагувала на інцидент поліція?

Ось детальніше про ситуацію:

“Дорогі друзі, будьте обережними, на фото автомобілі мисливців, котрі полюбляють здійснювати полювання безпосередньо в населених пунктах!!! Фото самих мисливців не вдалося зробити, так як вони втекли. 09.11.2019 р. біля 10-ї години ранку в селі Шендерівка Липовецького району Вінницької області біля домогосподарства моїх рідних було здійснено кілька пострілів. Щоб всі розуміли, в цей час на вулиці були діти та інші дорослі люди, котрі могли потрапити під обстріл. Люди котрі мають нахабство ходити своїм подвір’ям в той час як мисливці влаштували сафарі. В подальшому на місце події були викликані працівники поліції. І тут виявилось найцікавіше – поліцейські не виявили ніяких порушень, так як заявники не зняли на відео такого дійства. По логіці поліцейських люди мали вести репортаж з місця події, а так немає відео – немає порушення. Реформа системи МВС під керуванням Arsen Avakov в дії!!! Мабуть мало нам випадково вбитих дітей та інших громадян, в тому числі поліцейськими

Поліція Вінницької області, Ви регулярно звітуєте про кількість розкритих злочинів, кількість складених адміністративних матеріалів та ось-ось переможете злочинність. Сергій Князєв в своєму профілі любить розповідати українцям про нижчий рівень вуличної злочинності, ніж в Європі. Однак, факти говорять про інше. Можливо Ваші колеги з Липовецького ВП не в курсі, то доведіть їм до відома, що в Україні діє «Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин». Дане положення містить ряд вимог, дотримання яких є обов’язковим. Ось деякі пункти:
3.1. Умовою безпечного користування мисливською зброєю є чітке виконання правил користування нею та суворе дотримання правил безпеки поводження зі зброєю всіма мисливцями під час полювання.
3.7. Полювання проводиться лише в умовах повної видимості (повністю розвидниться, розсіється туман, припиниться сильний дощ чи снігопад).
3.8. Забороняється стріляти на шум, шарудіння, по невиразно видимій цілі.
3.10. Стрільбу мисливець має вести із особливою обережністю і попередньо переконавшись у тому, що в напрямку пострілу немає людей чи домашніх тварин.
3.17. При наближенні до населеного пункту, місця відпочинку, збору мисливців тощо на відстані до 200 метрів мисливець зобов’язаний розрядити рушницю.

Так ось у випадку з мисливцями було порушено вимоги даного положення, а саме пункти – 3.7; 3.8; 3:10 та 3.17, так як мисливці здійснювали постріли в 10-15 метрах від домогосподарства в населеному пункті та ще й в умовах обмеженої видимості не переконавшись що в напрямку пострілу немає людейДякувати Богу, сьогодні ніхто не постраждав, але нагадую всім – байдужість вбиває!!! Прошу звернути увагу на бездіяльність поліції Липовецького ВП, Державне бюро розслідувань, Прокуратура Вінницької Області. Мисливці, якщо побачите даний пост, впізнаєте свої авто… подумайте над своєю поведінкою, над можливими наслідками…Буду вдячний за поширення!” – публікує слова Сергія Кулика “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!