сердита мережаЧому вимоги до дрес-коду у сучасному світі стають більш м’якими?

Дрес-код є невід’ємною частиною ділової культури, але вимоги до нього у сучасному світі стають усе більш м’якими. Лише близько 7% працівників дотримуються жорсткого корпоративного дрес-коду, тоді як 42% порушують ці правила.

Звернення:

“Шановне панство! Ми живемо в епоху змін і розривів устоїв. Татуювання вже не є відміткою осіб, позбавлених волі; державні посади можуть займати особи без вищої спеціальної освіти; жінки мають право носити прозорі блузи без бра та запроваджувати служби таксі, якими чоловіки не мають права користуватися. Це все більше схоже не на рівні права, а на привілеї окремих груп. Саме тому я вважаю, що чоловіки теж потребують покращення та ковтку свіжого повітря. Шорти – мрія працівників в літній сезон, більшість з яких ніколи не мала та не буде мати справи з клієнтом наживо. Бриджі, джинси, брюки, шорти, юбки-олівці, міні-юбки, плаття, комбінезони, туніки. Додайте ще кілька десятків типів тканини, фасону та крою та порахуйте кількість варіацій одягу для жінок..

Для чоловіка в Україні вибір допустимого одягу на роботі трохи менший за вибір зачісок в цирульнях Північної Кореї. До речі, чоловіки також мають дуже короткий вибір серед дозволених зачісок на робочому місці. І чим вище посада, тим коротше вибір. Зовсім не дивно зустріти депутатку з яскравим макіяжем або крашеним волоссям. Але навряд ви побачите чоловіка-посадовця с розфарбованими нігтями. Я вимагаю дати свободу вибору зовнішнього вигляду для чоловіків, або зробити рівними вимоги до зовнішнього вигляду, не залежно від статі або віку.” – публікує слова Владислава “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!