сердита мережаЧому не ремонтують Інгульский міст у Миколаєві? Тисячі автомобілей ламаються щодня

Наразі Інгульский міст у місті Миколаєві бентежить водіїв своїм жахливим станом. Певно, лише водіїв, але не владу, тому що зробити ремонт дороги, на якій практично немає асфальту, ніхто не може.

Ось скарга:

“А почему не ремонтируют Ингульский мост в Николаеве? Тысячи машин движутся ежедневно в обе стороны, рискуют быть разбитыми. А то и водители могут пострадать с пассажирами. За что платим дорожный сбор на заправке? На мосту и асфальта практически нет…

А сколько аварий в этом году произошло из-за отсутствия надлежащего покрытия? Кому там нужно разбить машину, что бы появился асфальт?! Пришла зима, а с ней и гололёд, для размышления. Кто знает что-то про ремонт?” – публікує слова Євгенія Юрченко “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!