сердита мережаЧому діти-сироти повинні жити на вулицях. Коли держава почне про них хоч якось піклуватись?

Доля дітей-сиріт зовсім нелегка. Але ще найважче, коли немає будь-якої підтримки від власної держави. Тому діти, обділені батьківською любов’ю, змушені виживати без шансу на допомогу.

Ось лист:

“Надання житла та соціальної допомоги дітям сиротам, та дітям позбавленного піклування. Необхідно Кожнії дитині сироті надати житло, чому діти після інтернатів і ДБСТ повині жити на вулицях, як безхатько, коли вже держава почне піклуватися про дітей сиріт? Кожній дитині до 25 років надання грошової допомоги в вигляді прожиточного місячного мініму.

Або ж 50% від мінімума надавати як соціальну допомогу, якщо заробітна плата не перевищюю 10 тис грн на місяць. Також надати кожній дитині при офіційному працевлаштуванні на державні підприємства-ділянку землі, або квартиру(хоча б якусь)!” – публікує слова Богдана “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!