сердита мережаЧоловік, який став жертвою шахрая, просить допомоги у поверненні своїх грошей

Чоловік, який потрапив на гачок щахрая, просить допомогти повернути свої кошти, якими він оплатив певні послуги. Проте бажаного результату він не отримав, а аферист, традиційно, перестав виходити на зв’язок.

Скарга:

“Обережно ШАХРАЙ!!! Можливо хтось може допомогти отримати свої кошти. Чоловік запропонував мені допомогу в отриманні консульського обліку (ситуація відбулась в листопаді), але як виЯвилось він цього не зробив, хоча кошти взяв на перед. Коли я захотів повернути гроші в даного чоловіка https://www.facebook.com/oleksandr.ivakhniuk коштів вже не було, на що чоловік запропонував виготовити ПЛ запрошення на 3 роки(сума 600злотих)я чекав 2 місяці на запрошення,коли зрозумів,що запрошення не буде ,я попросив гроші назад але чоловік тиснув на жалість та просив відтермінування,і сьогодні я написав йому,на що отримав відповідь я вам нічого не винен.

На даний момент чоловік фальсифікує свої дії а саме:стверджує,що кошти які я заплатив це «АВАНС» але це він придумав стьобі лише 05.04 я прикріплюють всі скріни переписки,де жодного разу не було сказано за аванс,лише обіцянки повернути кошти. В даний момент цей чоловік опублікував фальшивий пост у себе на сторінці,я так розумію це захист,адже в нього велика кількість друзів та людей які підтримують його дії. Прошу допомоги у не байдужих людей,допоможіть отримати свої кошти,я ввжаю,що в цивілізованому світі не місце таким людям. Всі дані його маю,переписка присутня,всі скріни дам,чек з переказу також у мене. Прошу допомоги за винагороду.” – публікує слова Олега Гавриловського  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!