сердита мережаЧиновники мусять отримувати гідну зарплату, щоб не мати спокуси зловживати службовим становищем

Житель України висловив свою думку з приводу наявного факту корупції в країні. Уряд вважає, що чиновники мусять мати гарний дохід, щоб не зловживати своєю посадою. Така позиція з боку влади обурила багатьох українців.

Ось скарга:

“Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що держслужбовці всіх рівнів мусять отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем.
Значить бідним пенсіонерам які отримують пенсію нижче прожиткового мінімуму якої не вистачає деколи навіть на ліки є ВЕЛИКА СПОКУСА шукати собі харч в смітниках , так п. Гончарук ?. п. Гончарук , Вам що голову напекло під час Новорічних гастролей в Абу-Дабі що Ви таке верзите ? . Голові “Укрпошти” та “Нафтогазу” їх зарплати у майже 2 мільйони в місяць + премії не забагато коли дірка в бюджеті у 40 , а у пенсійному фонді більше 20 мільярдів?
А скільки отримують ті що сидять вже майже 6 років в окопах на сході ?. Щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем нехай ідуть туди де їх здібності , якщо вони у них є , оцінять більш пристойно, як то є за кордоном. Там менеджери всіх рангів отримують за результати роботи, а не за місце сидіння .Виходячи з результатів їх роботи на кінець року такі здібності мало у кого з них замітні .А реформатори то при владі майже 7 місяців . Як Вам ,”реформатори в смартфоні”…. крісло в дупу часом не тисне ? . Не завузьке ?” – публікує слова Андрія Таврічеського  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!