сердита мережа“Церква готова перетворити всі храми у госпіталі для хворих COVID-19” – священник

Український священник повідомив, що Церква готова усі свої храми, монастирі, приміщення, а також «церковний простір» перетворити у лікарні і госпіталі, задля боротьби з коронавірусом.

Звернення:

“Предстоятель УГКЦ блаженніший Святослав під час недільної проповіді заявив, що Церква, у разі загострення пандемії, готова усі свої храми, монастирі, приміщення, «церковний простір» перетворити у лікарні і госпіталі. Водночас патріарх звернувся до медиків з проханням навчити священників і монахів рятувати людське життя – «ми будемо добрими учнями».

Не звично, коли недільне богослужіння відбувається у великому, просторому але фактично порожньому храмі, де крім патріарха і тим, хто йому співслужить та хору, більше нікого не має. Не звично, коли патріарх дякує вірним своєї Церкви, що залишилися вдома, щоб у такий спосіб виконати свій християнський обов’язок. Але, здається, що це і є найбільший доказ того, що у цей апокаліптичний час УГКЦ залишається з Богом і українським народом.” – публікує слова Богдана Червака “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!