сердита мережаБрехлива бізнес-чобітярка з Вінниці: бере з людей гроші і нічого не робить

Жителька Вінниці опинилась у епіцентрі шахрайських дій з боку “горе-майстрині”, що займається ремонтом взуття. Гроші взяли, а нічого не полагодили та не повернули.

Ось що вона пише:

“АХТУНГ!!! ВІННИЦЯ!!!!Особа, що на фото, є власницею будки з ремонту взуття на пр. Коцюбинського 11( Папаніна). Разом зі своїми горе-майстрами бере з людей гроші і нічого не роблять. На прохання повернути мені взуття, яке я здала в ремонт ще у квітні вона відповіла:”Ничего не знаю, денег не возвращаю и когда хочу, тогда работаю.

Давай, до свидания!!”А потім кричала, що її ДАХУЄ САМВЕЛ. Не знаю, можливо, пан Самвел і хороша людина, але для чого йому чуже вживане взуття??? Одним словом, хто потерпав від цієї бізнес-чобітярки і залишився босоніж – телефонуйте на моб: 068 408 78 40. ” – публікує слова Ірини Донцової “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!