сердита мережа“Без їжі та в антисанітарії”: українців, які прилетіли з Києва в Афіни, тримали у ізоляторі ніч

Громадяни України, які прилетіли у столицю Греції з Києва, були змушені провести ніч в нелюдських умовах через відсутність віз, про які пасажирів ніхто не попередив. Про це розповіла жінка, яка опинилась у списку затриманих.

Ось її слова:

“Нас затримали в аеропорту столиці Греції. Ми прилетіли сюди з Києва. Нас ніхто не попередив, що потрібна віза, авіакомпанія не попереджала і всіх пустили на борт, тут затримали два рейси – Ryanair і Wizzair. Консул сказав, що нічим допомогти не може. Рейс з Києва в Афіни відбувся в суботу ввечері. Але вже під час паспортного контролю нам заборонили в’їзд в країну. Пізніше українців відвезли в поліцейський ізолятор на території аеропорту. Всіх, у тому числі дітей, розмістили в камерах.” – публікує слова Марії Чайкіної “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!