сердита мережаБатьки просять скасувати домашнє завдання для школярів

Домашні завдання школярам доводиться робити допізна, а на активність та інші розвиваючі гуртки в них майже немає часу. Тому виходить так, що діти перевтомлюються, втрачаючи здатність та інтерес до навчання. Цей факт неабияк бентежить батьків.

Скарга:

“Я працюю, і фізично не встигаю допомогти дитині з домашнім завданням, через це у нього погані оцінки, я вважаю що занадто багато навантаження. Чому батьки повинні наново пояснити тему, яку сьогодні пояснював вчитель. Моя дитина пів дня проводить у школі, пів дня вивчає домашнє завдання, у нього не має часу відвідувати гуртки, у дитини зовсім не має вільного часу.

1.Я за те щоб полегшити шкільну програму.
2.Я за мінімум домашніх завдань або скасування.
3.Професіонали хай навчають, а батьки займаються розвитком дітей в інших сферах, наприклад спорт, спів і т.д.
4.Наші діти перевтомлюються, з‘являються хвороби не властиві їх віку
5. Діти наші не щасливі!!!

Ми згодні що навчання необхідне,але враховуючи досвід європейських країн, з впевненістю можна сказати що без домашніх завдань можна обійтися, і виховати цивілізованих і освідчених людей” – публікує слова Дар’ї “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!