сердита мережаАні Лорак заплакала на сцені у Києві: “А за ким плакала? За вбитими солдатами? Ні, за грошима!”

У мережі з’явилось продовження історії, пов’язане із виступом Ані Лорак у Києві. Про неї ми розповідали раніше. Артистка виступила на сцені та зірвала овації залу. Стало відомо, як даний інцидент коментують українці.

Ось лист:

“Читаю: ,, Анні Лорак заплакала на на сцені в Києві і зірвала аплодисменти”. А за ким заплакала? За вбитими солдатами, чи за вбитими жінками та дітьми? Ні, вона заплакала за грішми, які втратила в Україні, коли її не пускали і викинули за колаборантство як непотрібну ганчірку.

А тепер гроші потечуть рікою від українців, які ходять на її концерти. Нічого наш народ не вчить. Невже рот руско-турецької підданої важливіший за здоров’я дітей сиріт у сиротинцях? Вся шобла, яка колись зраджувала, повертається до рідного гніздечка.” – публікує слова Ярослава Лісевича “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!