сердита мережаАні Лорак виступила на сцені у Києві і зірвала бурхливі овації “Браво!” від глядачів

Ані Лорак відвідала українську столицю у рамках зйомок концерту до новорічних свят. Артистка виступила на сцені та зібрала овації з боку глядачів. Мережу підірвав даний факт, адже більшість вважає Кароліну “продажною співачкою”.

Ось деталі історії:

“Співачка Ані Лорак виступила у Києві. Розплакалась на сцені і зірвала овації. Кароліна відвідала столицю 29 листопада, для зйомки в новорічному концерті телеканалу Інтер “Головна ялинка країни”, який покажуть 31 грудня. Він пройшов у Національній опері України. “Спасибі, мої любі! Будьте щасливі, будьте коханими, нехай Новий рік виконає всі ваші найзаповітніші бажання. З Новим роком” – сказала, витираючи сльози Кароліна. Але багато українців назвали її “продажною артисткою”, а її сльози на сцені – фальшивими.

Співачка не давала сольних концертів в Україні понад п’ять років. Останні її виступи з шоу-програмою пройшли 26 і 27 листопада 2014 року в Палаці “Україна”. Тоді їх намагалися зірвати активісти, які закидали будівлю камінням. Щоб не піддавати шанувальників небезпеки, артистка вирішила гастролювати по Україні тимчасово. Такий візит артистки, який зірвав овації залу, не на жарт обурили мережу. Адже користувачі були шоковані реакцією деяких українців, тому що тій, кого назвали “продажною співачкою”, кричали “Браво!” – публікує слова нашої читачки “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!