сердита мережаАгенство “Megrand” займається махінаціями з надання роботи за кордоном та дурить людей

Дві жінки стали жертвами шахрайства з боку одного агенства, яке займається влаштуванням на роботу за кордон. Певно, за такою схемою махінацій директор фірми, а також його співробітники, вже обдурили багатьох.

Ось скарга:

“Всім привіт! Хочу поділитись і заодно попередити про махінації з надання роботи за кордоном. А саме як обманули жінку з її дочкою тур агентство “Megrand”. Прийшовши до них на консультацію з приводу роботи – обрали роботу в Німеччині. Обіцяли високу зарплату, гарні умови проживання, навіть безкоштовно возити на роботу. За цю вакансію заплачено 500 євро, 150-id карта (словацький паспорт), 170-за дорогу і 100 по приїзду якомусь чуваку. Приїхавши на місце – жінки були шоковані. Робота не та яку обіцяли. Графік роботи був жахливий.

Приїжджаючи в 10 год. вечора в хостел в 3:30 їм треба було вставати і в цей проміжок часу привести себе в порядок після роботи, зготувати поїсти і самим поїсти. І ВИСПАТИСЬ. До роботи 4 год. їхати (по 4 пересадки) ЗА СВІЙ РАХУНОК. Пропрацювавши тиждень їм сказали що на роботу вони не виходять, бо нема роботи. Просидівши більше ніж тиждень без робити, вони вирішили їхати в Польщу, щоб хоть щось заробити (так як взяли кредит на цю вакансію).

Розказавши цю ситуацію керівнику “Megrand” Шевчук Наталії Федорівні, вона ніяк не вплинула на цю ситуацію, ще й нагрубила.Про повернення хоча б частини грошей і слухати не хотіла, Висновок – взяли з людей величезні гроші, не виконавши обіцянки про” ХОРОШУ РОБОТУ “. Зробивши винних двох жінок.Тому що по договору вони надали консультаційні послуги в 500€. Хотілось би знайти таких самих потерпілих цієї ж контори, щоб написати колективну заяву про шайхрайство!” – публікує слова Аліни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!