сердита мережаАферисти в дії: керівники агентства “Stavdemol” в Чехії наживаються на чужих грошах

Жителька Кривого Рогу розповіла про агенство з працевлаштування в Чехії, керівники якого – шахраї. Роботодавці наживаються на тяжкій праці інших та не виплачують у повному обсязі кошти. Покинуті робочі просто виживають.

Скарга:

“Внимание мошенники!!!!! В Чехии работает агентство Stavdemol , которым курирует Олег, директор агентства чешка – Яна Грибкова. Если вы столкнетесь с ними, будьте готовы к тому, что вы отработаете 1,5 месяца .При этом получите зарплату за месяц и то не всю сумму .Берёт на работу по 90 крон, говорит что жильё и довоз до работы бесплатный, а высчитывает за все в итоге на руки 10тис .Будьте внимательными, устраиваясь от этого агенства на работу в теплицы farma Bezdinek г. Острава или Дольни Лутунье.” – публікує слова Тетяни Толочко “Електронна книга скарг України”.

Нет описания фото.

На изображении может находиться: текст

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!