сердита мережаАферисти із Чернівців створюють фальшиві запрошення на роботу в Польшу

Жителька Коваля розповіла про шахраїв, які отримують гроші від людей незаконними діями. Аферисти створюють підробні запрошення на працевлаштування в Польшу і після того, як людина оплачує їх – шахраї перестають виходити на зв’язок.

Скарга:

“Увага!! Шахраї!! Ходан Микола Михайлович м. Чернівці..Спочатку пропонують роботу в Польщі (Познань) на завод чаю Twining. Скидають фото помешкання, скидають відео з фірми. Потім роблять типу запрошення чи освячення на працю (фальшиві) відсилають новою поштою і за це ви маєте заплатити 1500грн.

Пропонують безкоштовний довіз до роботи зі Львова. А в день від’їзду просто ігнорять.. Виключають телефон і в вайбері не відповідають. Їхні телефони під фото. Будьте уважні , не ведіться, вони дуже хитрі і продумані. Прошу максимальний репост!!” – публікує слова Ірини Пшонюк “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!