сердита мережа“А у мене сім’я, діти, домашні тварини”: Генпрокурор Венедіктова поскаржилась на низьку зарплату

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що зарплати в 38 тисяч гривень, яку вона отримує на руки, не вистачає для утримання її сім’ї та домашніх улюбленців. Тому посадовиці доводиться користуватися своїми заощадженнями.

Звернення:

“Зарплата 38 тис., а у мене сім’я, діти і домашні тварини»: Венедіктова заявила про низькі доходи на посту генпрокурора..!!! Слідом за колишньою очільницею МОН Ганною Новосад на низькі доходи поскаржилася і теперішній генеральний прокурор Ірина Венедіктова!!!! В своєму інтерв’ю виданню «Українські новини» Венедіктова заявила, що низькі доходи змушують її «проїдати» накопичену фінансову подушку. Нагадаємо, що Ірина Венедіктова не вказала в декларації квартиру в Києві, в якій проживає в даний час!!!! Також Венедіктова забула вказати у своїй декларації швейцарський годинник Hublot вартістю в 10 тисяч євро.!!! Ще Венедіктова задекларувала Porsche Cayenne, земельні ділянки, 13 банківських рахунків і будинок площею майже 400 кв.м.” – публікує слова Івана Акімова  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!