сердита мережа“А нам не вистачає на хліб, на газ, на анальгін”: Де Генпрокурор взяв €440 тисяч на новий дім у Франції

Генеральний прокурор України, Руслан Рябошапка, запевняє, що 440 тисяч євро на будинок у Франції він взяв у кредит, який досі виплачує. Сама новина про нове житло в іншій державі неабияк зачепила українців, адже вони ледь виживають на мізерні зарплати та пенсії.

Скарга:

“Взяв кредит на 440 тысяч евро? Для того щоб купити будинок в другій державі? Це що було?.. В мене тисяча і одне запитання!!! А ви кажете не вистачає вам…на газ,на хліб, на “анальгін”… Питання – Буде людина думати за успіх України, якщо його будинок у Франції??? І друге питання – Чи відмовиться людини від хабаря, якщо на ньому висить кредит в 400000 Євро???

“Генеральный прокурор Украины Руслан Рябошапка сообщил, что для покупки дома во Франции взял кредит на 440 тысяч евро, который до сих пор выплачивает. Об этом он сказал журналистам в кулуарах Верховной Рады, передает “Укринформ”. Согласно декларации генпрокурора, жилплощадь во Франции с 2016 года принадлежит его супруге, Олесе Бартовщук. Четыре года назад она приобрела дом площадью 154 квадратов, а также земельный участок площадью 440 квадратов. Дом и земля расположены в городке Ла-Ванзено, неподалеку от Страсбурга. Стоимость недвижимости около 444 тысяч евро, как указано в декларации. Прокурор подчеркнул, что указал в документах кредитные обязательства. “Нам пока не удалось выплатить такую большую сумму. Этой ситуацией манипулируют, потому что до сих пор мы должны 400 с лишним тысяч евро по этому кредиту. Ми продолжаем ежемесячно их выплачивать. Кредит не закрыт” – заявил Рябошапка.” – публікує слова Олександра Мельника “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!