сердита мережа85-річна волинська волонтерка шиє теплі ковдри для українських військових. Відео

Теплі ковдри для українських воїнів, які перебувають у зоні бойових дій, шиє волинська волонтерка. 85-річна Людмила Ніженець живе у селищі Благодатне під Нововолинськом. Жінка каже, що шити ковдри розпочала з початком російсько-української війни.

Ось що вона розповідає:

“Я просто більше ні про що не думаю: шити-шити більше і гарніше, щоб хлопцям відправити. Нитки купую за свій кошт, а шматки тканини дає дочка, яка займається бізнесом із пошиття. Рано невістка іде на роботу на 9:00, я шию, сон не бере. Вона приходить з роботи і каже: я йшла, Ви шили, прийшла і ще шиєте. А як я не буду шити, мені треба більше, більше і більше. Коли пошила сто ковдр, то перестала рахувати їх кількість.

Я захоплюю більше матеріалу, щоб міцніше було, бо їм там треба, щоб тепліше було, їх ніхто не обігріває, там немає газу, щоб вмикнув і нагрівся. Каже Саша, як прийдуть зі служби, то складуть, як подушку, падають беруть і лицем так до нього, говорить, що таке відчуття, ніби вже вдома. Воно дуже гріє. Свої вироби передаю Олександру Мазурку. Він відвозить ковдри військовим. Коли почала шити ковдри – покращився зір і це справжнє чудо. Тепер я працюю без окулярів.” – публікує слова Людмили Ніженець “Електронна книга скарг України”.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!