сердита мережа74% українців підтримують зняття недоторканності з Петра Порошенка

Київський інститут провів опитування серед українців. Жителям задавали питання, чи підтримують вони зняття недоторканості з екс-президента Петра Порошенка.

Ось лист:

“74% українців підтримують зняття недоторканності з п’ятого президента України і нардепа Петра Порошенка. Такими є результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

21% опитаних не підтримують такий розвиток подій. Ще 5% не змогли відповісти на дане питання. Опитування проводилося з 22 по 25 листопада, методом телефонного інтерв’ю.

Було опитано 1500 осіб у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Донбасу і Криму. Статистична похибка не перевищує 3%” – публікує слова нашої читачки “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!