Всі скаргиОсвітаЗухвале ставлення відділу освіти до навчання

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія, яка стверджує, що відділ освіти та ОДА приймають рішення щодо навчання дітей з села, не питаючи думки батьків.

“До Вас звертаються мешканці села Богуславка, Борівського району, Харківської області. Сьогодні 19.05.2016 року у нас відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні начальник відділу освіти Бондарівська Тетяна Юрьївна, та заступник голови державної адміністрації Шутько Сергій Павлович і довели до відома всіх батьків, що школа з 1 вересня 2016 року буде дев’ятирічна, але дітей у нас для села достатньо в кількості 164 чоловіка. Вони шляхом, як пояснили, географічного положення школи подали на створення освітнього округу, який буде знаходитися в районному центрі Борова. До освітнього округу залучили 5 шкіл. Конкурс готувався в січні 2016 року, ніхто не проводив ніякого обговорення ні з мешканцями села, ні батьками учнів, ні з педагогічним колективом. При цьому на кількість 164 учня вирішили понизити ступіть з I-III на I-II, а при кількості учнів 60-80 чоловік в районі школи залишаються I-III ступенів. Де справедливість???
До людей приїхали уже з готовим рішенням і думка мешканців села і батьків їх не цікавить.
На різні запитання батьків відповідали з посмішками на обличчях, та вели себе некоректно.
Приїдьте будь ласка до нас! Допоможіть у вирішенні цього питання!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!