Всі скаргиЗолоту Козинську землю відбирають разом із людьми

До «Електронної книги скарг України» звернувся наш читач з Козина, – це під Києвом. Він переконує, що його дорогу землю хочуть цинічно відібрати.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Я, Свістунов Едуард Владиславович,проживаючий за адресою: Обухівський р-н Київської обл. смт Козин вул.Лісна 2а, хочу звернутися до Вас за допомогою.

Я проживаю за цією адресою з 1975 року і прописаний офіційно за цією адресою.

Мої рідні батько й мати отримали ордер на це житло,коли працювали на підприємстві, якому належала дана територія,а саме ПТУ Зв’язку і радіонавігації в м. Києві і пропрацювали по 18 років.

Потім цю територію передавали чи перепродували разом із жителями.

Крім мене там проживає ще дві сім’ї. Одній сім’ї вдалося приватизувати дім із невеликою часткою землі, а нам все обіцяли,що дадуть житло або віддадуть це під приватизацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “101 спосіб зайняти дітей влітку, не витративши ні копійки

Але останнє підприємство, яке володіло данною територією, а саме ЗАТ Зв’язок переводить житлові приміщення, в яких ми проживаємо в нежитловий фонд і продає разом із землею, на якій знаходиться дана територія.

Земля належала Козинській селищній раді, нам обіцяли, що куплять житло, перед тим, як будуть продавати.

Все це відбувалося на засіданні виконкому селищної ради, але минуло вже три роки, а обіцянки так і залишилися обіцянками.

Але саме страшне,що новий власник ТОВ ГРІН ВІЛЛАС, який знаходиться за адресою м. Київ вул. Лінійна 17, пише мені листа, в якому вимагає протягом чотирнадцяти календарних днів звільнити приміщення,але ж я там офіційно прописаний і проживаю.

Куди мені йти? Батько помер в 2004 році, мама-12.2014 року, я залишився один.

Допоможіть, будь ласка!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!