Всі скаргиФінансиЗняли гроші з кредитної картки “ПриватБанк”. Шахраї працюють і далі!

Зняли кредитні гроші з кредиток Приватбанку, ні банк ні міліція не хоче, або не може допомогти. + контакт для журналістів.

До “Електронної книги скарг України” написала Ірина. Вона переконує, що з її карток зняли 7 тисяч гривень за пару хвилин.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Для журналістів є мобільний номер телефону:

“Я продавала плаття на сайті “Сландо”, мені 4.11.2014 р.  передзвонив покупець сказав, що він представник весільного салону і хоче купити сукню.

Попросив № карточки просив “Приват банк”, і що вони працюють  з безготівковим режимом, Я дала номер карточки і прізвище власника карточки .

Пізніше мені передзвонили і сказали, що не можуть перевести кошти і, щоб завршити операцію – треба підтвердити її в банкоматі. Через 30 хв мені передзвонила особа, яка представилася працівником банку і спитала, чи я чекаю переказ коштів, і якщо так – можу підтвердити це.  Я і підтвердила… По тефону мені поясили, що потрібно робити в банкоматі, але перед тим перевели банкомат на англійську мову.

Я все вела через 1 хв прийшла смс, що кошти з моєї карточки знято. Тоді я зрозуміла, що мене обманули. Зразу зайшла в “Приват банк” пояснила, що сталося. Мені порадили подзвонити по телефону 3700-0-0 і просити, заблокувати карточку і заморозити всі перекази.

Я подзвонила протягом 5 хвилин заблокували карточку. Але це не вирішило проблеми – про перекази сказали, що вже переведені і вони нічого не можуть більше зробити. В банку сказали щоб я йшла службу безпеки банку  через 20 хв. я була в службі на місці нікого з працівників не було був тільки менеджер, який нас вислухав, глянув дані по карточці – і сказав, що грошей нікуди я не пересилала. І додав, що потрібно писати заяву в банк, і в  міліцію. Через 3 хв. з’явився працівник служби безпеки м. Ужгорода вислухав сказав, що нічого не може зроби по даній карточці, нічого не перевірив, письмову заяву не прийняв, сказав, що сама винна і відправив у міліцію.

Приблизно через 20 хв. я була в мілції і біля чергового зустріла таких самих потерпілих, але їх ошукали на 10 000 грн.

Мене на 6979 + комсія приблизно 7300 грн. Написавши заяву я мала 05.11.2014 занести слідчому копію квитанції, коли я прийшла (приблизно в 11 год) моя заява не була написана, хто має нею займатись… сказали, щоб я зайшла 6.11.2014 або почекала коли мені передзвонить слідчий.

НАВІТЬ ОМАНУВШИ, ШАХРАЇ НЕ ЗМІНЮЮТЬ НОМЕР!

6.11. 2014, коли я йшла в міліцію, я подзвонила “цьому покупцю” по тел. з якого він мені дзвонив т. 0965946175 сказала, як і минулий раз, що я зараз біля банкомата… мені сказав, що зараз зв’яжеться зі мною працівник банка ( так само минулого разу з тел. 0919385240 )

Коли я прийшла до слідчого він сам спробував додзвонитися до шахрая, йому теж відповіли! Слідчий пояснив, що він нічого не може зробити без рішення суду… ні взнати де шахрай, ні куди переведені кошти. Він оформив заяву, дав витяг з кримінального досудового впровадження і сказав, що сам мені передзвонить.

Сьогодні я зайшла в “Приват банк” і запитала де правила безпеки? Мене зловмисник нічого не питав: ні коду, ні дівочого прізвища, взагалі нічого. Але людина, яка мені дзвонила і казала, що від банку – мала всі дані карточки, навіть термін дії.

06.11.2014 нарешті прийняли за тел 3700 заявку про шахрайство.

Я дуже Вас прошу якщо буде можливість зробіть сюжет бо банки нічого не роблять. Дякую. Всі потрібні матеріали, які будуть Вам потрібні я надам.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!