ІншеВсі скаргиМедицинаТовари та послугиПолишені пенсіонери скаржаться на медичні комісії

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Борис, який переконує, що держава знущається над мамою дружини, перешкоджаючи отримати інвалідність.

“Я в  шоці  від  9-ти  місячного  знущання, яке ми з дружиною терпимо  від комісії з встановлення інвалідності  для  мами  дружини  Василенко  Ганни  Сергійовни, 81-річного пенсіонера, нагороджена нагородами “За трудову  доблість”, ветерана  праці. Розказати весь цей ад дуже  довго і вже немає сил, а вперлося все в проведенні  ренгену  тазу, людині  у якої ноги зогнуті і вже не  виправляються, вони  зрослись і  зараз знаходяться  зігнутими  на  90  градусів, транспортувати її   ніяк, як  її вкласти на  стіл  ренгену…  Председатель комісії МСЕК  м. Павлоград Старостін Ігор Борисович на  прохання  приїхати і подивитись  самому на стан  людини сказав: “Я ще  буду їздити до 80-тилітніх”. Тобто для нього  це вже не людина,це просто біоматеріал. Скарга  до відділу  охороши здоров’я  Дніпропетровської ОДА  вилилась в  отписку, мовляв  як  хочете так  випутувайтесь. Я би міг вирішити  звичайним для України  методом, але  принципово не буду цього  робити. Якщо  можете допомогти  буду вдячний”.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!