ІншеВсі скаргиМедицинаТовари та послугиПолишені пенсіонери скаржаться на медичні комісії

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Борис, який переконує, що держава знущається над мамою дружини, перешкоджаючи отримати інвалідність.

“Я в  шоці  від  9-ти  місячного  знущання, яке ми з дружиною терпимо  від комісії з встановлення інвалідності  для  мами  дружини  Василенко  Ганни  Сергійовни, 81-річного пенсіонера, нагороджена нагородами “За трудову  доблість”, ветерана  праці. Розказати весь цей ад дуже  довго і вже немає сил, а вперлося все в проведенні  ренгену  тазу, людині  у якої ноги зогнуті і вже не  виправляються, вони  зрослись і  зараз знаходяться  зігнутими  на  90  градусів, транспортувати її   ніяк, як  її вкласти на  стіл  ренгену…  Председатель комісії МСЕК  м. Павлоград Старостін Ігор Борисович на  прохання  приїхати і подивитись  самому на стан  людини сказав: “Я ще  буду їздити до 80-тилітніх”. Тобто для нього  це вже не людина,це просто біоматеріал. Скарга  до відділу  охороши здоров’я  Дніпропетровської ОДА  вилилась в  отписку, мовляв  як  хочете так  випутувайтесь. Я би міг вирішити  звичайним для України  методом, але  принципово не буду цього  робити. Якщо  можете допомогти  буду вдячний”.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК