Всі скаргиТовари та послугиЗнову знахабніла Розетка заважає жити українцям

До “Електронної книги скарг України” (ЕКСУ) написав наш читач Едуард, який ледь підбирає слова, щоб описати те, що сталося з ним та представниками горезвісної інтернет-крамниці “Розетки”.

ОСЬ, ЩО ВІН ПИШЕ:

“Доброго дня! Хотів запросити Вашой допоги в повернені відеореестратора продвцеві – магазин  Розетка. Я здав пристрій на ремонт ще 19/01/2019 року, але пристрій пробув у сервісному центрі до 04/03/2019 та був повернений зі словами, це механічна поломка і ми не ремонтуем такі.

Згідно чинного законодавста вони порушули строк ремонту, також не відповідают на письмову притензію та прохання повернути гроші за пристрій.
Усі документи, які я маю при собі, прікрепив до цього листа, звернить будь ласка увагу що акт якій вони надали не містть жодной печатки та інформаціі стосовну сервісног центру”, – написав він. Нагадаємо, що це не поодинокий випадок, коли інтернет-магазин Розетка, яка збільшила оберти продажів, просто знущається над звичайними українцями, чхаючи на їхні права.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!