Всі скаргиЗнову за старе: як збивши людину насмерть, можна відкупитися

До “Електронної книги скарг України” написав небайдужий читач. Історія із тих часів, проти яких боролися. + КОНТАКТ

Контакти для журналістів:

“У ДТП, вбили її чоловіка. Саме вбили, бо убивця, і є безліч доказів, був п’яний та порушив правила ПДР. Людині НІ ДО КОГО звернутися, у неї немає грошей, зв’язків, братків. . . Я хотів допомогти і звернувся до представників таких каналів: 1. ІНТЕР 2. ІСТВ (Надзвичайні новини) 3. ІСТВ (ФАКТИ) 4. ТСН (кореспондент в Одесі) 5. 2+2 (ДЖЕДАІ) У відповідь – НУЛЬ! Людям просто – БАЙДУЖЕ!!!!!

Зараз війна, бачите, зараз рейтинги робляться на іншому! На проблеми простих людей, птахам високого польоту! Журналістам, редакторам, творчій інтелігенції на таке просто начхати! Хоча тема – перед вами, якщо подати її під таким соусом. Ну наприклад: “ДТП сталося після перемоги ЄвроМайдану. Будується нова країна, але корупція і бандитизм в правоохоронних органах лишилися. Чому???”

Я просто залишу тут дані у цій справі. А кожен з вас, просто задумайтесь, чому в країні наразі триває війна? А може тому, що ми ось таке і пропускаємо повз себе та ігноруємо?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сезон відпусток відкриває сезон афер. Як вберегти гроші?

ДТП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ. СЕЛО ГРАДЕНИЦІ. 19.03.2014 приблизно о 20.00 годині на вул. Леніна, 97 в селі Градениці Біляївського р-ну Одеської області Учасники ДТП – Скоропад Григорій Юрієвич. На мотоциклі. К-750 держзнак – “3400 ОДА” – Циганеску Микола Вікторович (ЗАГИНУВ в цьому ДТП) Скоропад Г. Ю. їхав на мотоциклі без прав на керування, без документів на мотоцикл, без світла фар, без страховки. Люди, які зібралися біля цієї аварії чули запах спиртного від Скоропада Г.Ю., та ще й є свідки, які стверджують, що безпосередньо розпивали з ним спиртні напої.

Але експертиза на спиртне чомусь виявилась негативною. І слідчий не зважав на прохання потерпілої сторони допитати свідків, які пиячили з Скоропадом Г.Ю. того дня, спираючись на довідку в якій написано, що спиртного в крові цього мотоцикліста не виявлено.

Також до приїзду ДАІ Скоропад Г. Ю. розтягнув мотоцикли тим самим намагався ввести в оману слідство, оскільки свій мотоцикл«К-750» д/з «3400 ОДА» він поставив як слід, а мотоцикл Циганеску М. В. «Іж-П4», д/з «0617 ОДЕ» на свою смугу, щоб виглядало все так ніби саме Циганеску виїхав на зустрічну смугу. Сьогодні Скоропад Г.Ю. досі на волі, причому їздить на іншому мотоциклі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відпочинок 2014: українці обирають тури без росіян. Росіяни прикидаються білорусами

Неоднаразово односельчани чули від Скоропада, що він нічим стосовно ДТП не переймається тому, що вже заплатив кому треба, і тепер йому вдасться уникнути покарання. Слідчий справи – Бірюков Є.О, а тепер справа перейшла до Біляївського суду. Було призначено попереднє засідання, але Скоропад не з’явився, тому перенесли це засідання на 03.06.2014.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!