ІншеВсі скаргиГоловнеЗнам’янці забудовують людей. Вони не розуміють, хто розгорнув масштабне будівництво

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скаржиться на те, що їхня земельна ділянка потерпає від невідомого забудовника.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Наше звернення стосується будівництва по вулиці В. Голого, 104 в місті Знам’янка Кіровоградської області двоповерхового об’єкту невідомого призначення. Власник цієї земельної ділянки – Холявка Олександр Анатолійович, приватний підприємець. Дозвіл йому був наданий на реконструкцію житлового будинку без урахування прилеглих сусідніх ділянок та будівель на їх території. В будівельному паспорті зазначено, що планується реконструкція житлового будинку, але вже закладений повністю новий фундамент на відстані від існуючого і стара будівля буде знесена без збереження несучих конструкцій. Забудова буде мати розмір 35*9 м при розмірі земельної ділянки 41,25*11, тобто буде займати майже всю її територію. Також будівельники зізналися, що це буде двоповерховий магазин, але ніяк не житловий будинок.

Внаслідок повної забудови сусідньої ділянки двоповерховою спорудою знижуються експлуатаційні якості нашої земельної ділянки по вулиці В. Голого, 102, розміром 41,25*12. Оскільки споруда буде височити зі східної сторони, а з південної сторони наша невелика ділянка (5,28 соток) вже закрита іншим двоповерховим будинком на відстані 1 м, сонячне освітлення нашої території буде мінімальним, що робить нашу землю непридатною відповідно до її цільового призначення. Крім того, двоповерхова запланована будівля буде повністю затуляти два вікна в нашому будинку на східній стороні і перешкоджати нормальному освітленню. Таким чином, наш дім та наша земельна ділянка опиняться в кам’яному тунелі. Як ми маємо там жити? Така забудова геть затінить нашу територію та знизить рівень комфортності проживання на ній, зіпсує вигляд та знецінить нашу власність. Якщо ж ми забажаємо продати свій дім, хто забажає його купувати, якщо з усіх боків наша невелика вузька ділянка буде закрита стінами в два, а з мансардою в три поверхи? Хто компенсує нам матеріальну та моральну шкоду? Чому хтось має створювати собі блага та прибутки і відкривати бізнес шляхом притиснення інших та заподіяння їм шкоди? Доки будуть надаватися дозволи на будівництво магазинів та інших споруд комерційного призначення під виглядом побудови житлових будинків? Чому інспекція архітектурно-будівельного контролю не зупиняє реально такі будівництва, а лише пише купу приписів, які на забудовника не діють?

Також зазначаємо, що зведення споруди планується на дуже близькій відстані до проїзної частини дороги, а саме до перехрестя на трасі міжнародного значення М-04 Знам’янка – Луганськ, де дуже часто відбуваються автомобільні аварії через погану видимість, причиною якої завжди була будівля на вулиці В. Голого, 104. Нова споруда, що планується будуватись за цією адресою, буде ще на 1 м ближче до проїзної частини!
На об’єкт будівництва був виїзд інспектора обласного державного архітектурно-будівельного контролю. Був складений протокол, відповідно за яким будівництво було заборонене, але будівельні роботи активно продовжуються. Забудовник вдається до хитрощів і не зносить стару будівлю, викопуючі траншеї та укладаючі бетон прямо під цією будівлею, на відстані від старого фундаменту, таким чином намагаючись приховати неправомірні дії і показати начебто “реконструкцію” житлового будинку, який потім буде просто знесений, а під ним вже буде готовий фундамент для повністю нової будівлі. То яка ж це реконструкція?

Велике прохання втрутитись в цю ситуацію, провести аналіз впливу запланованої будівлі на оточуючий будинок і земельну ділянку по вул. В. Голого, 102 та зупинити будівництво двоповерхової споруди по вул. В. Голого, 104.”, – написали вони.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!