Всі скаргиЗміна виконавчої влади не змінила судову владу

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач з Броварів, він переконує у нечесності місцевої судової слади та нотаріуса.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: 

Контакт для журналістів:

“4 червня 2015 року у Броварському міськрайонному суді відбувся судовий розгляд за моїм позовом щодо державного нотаріуса Броварської міської державної нотаріальної контори Журавської В.В. про визнання її дій незаконними.

Після смерті мого батька у 2008 році за законом відкрилася спадщина на майно та земельну ділянку біля будинку.Але до сьгоднішнього дня я не маю можливості отримати свідоцтво про право на спадщину. Нотаріус вимагає гроші та пропонує свідоцтво на меншу частку, ніж передбачено законодавством України. Суддя Маценко Н., яка знаходиться у змові з нотаріусом, прийняла рішення про розгляд мого позову без відповідача.

Суддя прийняла до розгляду від нотаріуса необгрунтоване заперечення, копію якого я не отримав, а від мене не прийняла жодного доказу провини нотаріуса.

Однобічність судового розгляду, та необ”єктивність подальшого висновку вказують на злісне порушення моїх громадянських прав. Продажність судді Маценко Н.П. підтвержує покірність до попереднього режиму Януковича. Мій позов залишений без задоволення, а злочин нотаріуса – без розкриття.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК