Всі скаргиОсвітаФінансиЗменшення стипендій у рівненському університеті

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Вікторія, котра стверджує, що стипендії у рівненському університеті виплачують студентам зі заменшенням суми виплат. Жінка просить допомогти розібратись у тому, хто саме відповідальний за відбирання коштів у студентства.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мій племінник навчається на четвертому курсі у Національному університеті водного господарства та природокористування в місті Рівному. Вже другий місяць студенти отримують стипендію в розмірі 812 гривень, хоча за вересень та жовтень сума була більша, а студентам пятого курсу взагалі дали лише по 700 гривень.

Дійсно, університет в цьому році святкував 100-річчя, але чи дохід студента настільки великий, щоб дерти навіть з них. Не кожен мешкає вдома та й батьки не завжди можуть допомогти. Розберіться, будь-ласка, чому стипендія так відрізняється і від кого це залежить.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!