ІншеВсі скаргиЖКГЗламаний ліфт у Жовтих Водах

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія. Жінка переконує, що в її будинку вже давно не працює ліфт. Вона турбується про свого батька, який після хвороби не буде в змозі підійматись сходами. Органи влади у допомозі відмовляють.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Пров. Запорізький буд.13 Жовті Води Дніпропетровська обл. Скарга: Я, Дзюба Ю.В., проживаю за вищевказаною адресою та прошу терміново допомогти у вирішенні проблеми.З 03.06.2015 р. за адресою проживання не працює ліфт. Я а також інші мешканці під’їзда неодноразово зверталися до різних інстанцій міста а також постійно реєструю звернення в контакт – центрі Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням відновити роботу ліфта в 2 під’їзді буд.13 пров. Запорізький. Вже 7 місяців всі мої звернення ігноруються та надаються обіцянки без терміна виконання та посилання на те, що немає грошей на ремонт. При візиті 09.12.2015р. до нового міського голови міста Абрамова В.В. отримала відповідь, яка мене образила та принизила – «Вирішуйте це питання самі власними силами, бо грошей на ремонт ліфта немає і коли будуть невідомо.» В моїй сім’ї 04.12.2015 р. сталося горе. Зараз мій батько Дзюба В.І. 1959 р. народження, який проживає за вищевказаною адресою, переведений з міської реанімації до відділення кардіології —з діагнозом – гострий інфаркт міокарди тяжкого перебігу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крадіжка гаманця у “Сільпо” Якщо все буду добре , на що я дуже сподіваюсь, його будуть через 10 днів переводити на домашнє лікування. Постає величезна проблема, яка зв’язана з тим, що не працює ліфт. Як моєму батькові після недавнього інфаркту підніматися пішки на 8 поверх, де йому жити і хто буде відповідати за те, що при підняті пішки на 8 поверх станеться смерть!? Я, дуже прошу, терміново полагодити ліфт та надати моєму батькові змогу живим повернутися додому. Якщо ліфт не відновить роботу я буду змушена запрошувати державне телебачення, яке і буде фіксувати підйом пішки чоловіка після інфаркту на 8 поверх, а його смерть буде на совісті тих, хто це допустив та не допоміг громадянину України!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!