ІншеВсі скаргиМедицинаФінансиЗірваний з ланцюга пес безжально покусав жiнку

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олександра, яка стверджує, що її маму покусав сусідський пес, господарка котрого відмовляється відшкодувати збитки.

“Мою маму, Гаковнік Ганну Петрівну 16.05.2016р.о 12.10год покусав собака в сусідньому селі. Він зірвався з ланцюга і пробігши десь зі 100 метрів, кинувся на спину і поваливши з ніг, почав безжально кусати руки, ноги, живіт. Найбільше постраждала нога, на якій рвана рана довжиною 10 см. і глибиною 4см. Від заяви у поліцію мама відмовилась, взявши від власниці пса розписку про те, що терміново дасть їй на лікування гроші і усипить собаку, але пройшло 2 дні і ніяких дій з боку власниці немає, більше того, вона агресивніше поводиться за свого собаку. Хамить по телефону. На місце події прибув сільський голова, так вона на підвищених тонах спілкувалась з ним. Ми подамо заяву в правоохоронні органи і надіємось, що Ви висвітлите проблему на своєму каналі. На місці моєї мами могла б бути чиясь дитина, про наслідки тоді…не хочеться і думати”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК