Всі скаргиЗімбабве надрукує для населення «замінники доларів США»

Центробанк Зімбабве в умовах браку готівкових доларів США випустить власні банкноти, еквівалентні за номіналом американській валюті. Про це повідомляється в матеріалах регулятора.

За даними ЦБ, в обіг будуть введені так звані зімбабвійські бонди (Zimbabwe Bond Notes), еквівалентні $2, $5, $10 і $20. Африканський експортно-імпортний банк (Afreximbank), як очікується, надасть підтримку регулятору в розмірі $200 млн.

Як зазначив глава Центробанку Зімбабве Джон Мангудья, замінники доларів США можуть бути випущені протягом найближчих двох місяців, пише газета Zimbabwe Herald. Поки що регулятор обговорює дизайн купюр.

Для боротьби з дефіцитом готівкових доларів регулятор також ввів обмеження на вивезення валюти – не більше $1 тисячі або €1 тисячі або 20 тисяч рандів ПАР. Аналогічні обмеження введені на зняття валюти в банкоматах.

У 2014 році в Зімбабве були введені місцеві монети, прив’язані до долара США. Їхній номінал становить один, п’ять, десять і 25 центів. Передбачається, що зімбабвійські бонди будуть використовуватися разом зі згаданими монетами.

До 2009 року Зімбабве емітувала власні грошові знаки – зімбабвійські долари. Однак через гіперінфляцію в період світової фінансової кризи країна відмовилася від національної валюти і стала використовувати для розрахунків долар США та південноафриканський ранд.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!