ІншеВсі скаргиДержавні органиЖКГЖитловий будинок незаконно здають в аренду

До “Електронної книги скарг України” написав читач Юрій, котрий скаржиться на незаконне передання землі та будівлі, у якій він проживає, в оренду. Чоловік переконує, що мешканці будинку користуються землею понад 60 років, тож подібне є незаконним. Він незадоволений бездіяльністю прокуратури та Господарського суду.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Прошу розібратися у незаконній передачі земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. ст. Житомир 82 км, кадастровий номер: 1810136600:01:010:0027, який перебуває у комунальній власності з цільовим призначенням 03.07, площею 5,1088 га в оренді приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ, чим порушено Частину 1 ст. 119 Земельного Кодексу України . Цією статтею передбачено, що громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Всі мої неодноразові звернення впродовж декількох років були проігноровані, незважаючи на те, що я інвалід війни 3-ї групи, ліквідатор Чорнобильської катастрофи 1-ї категорії, пенсіонер МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У порушеннях з боку сільгосп структури винні посадовці

Будинок, в якому я прописаний і проживаю, барачного типу побудови 1916 року, отримав мій батько, як начальник МВС відділу по боротьбі з розкраданнями соціалістичної власності лінійного відділення залізниці. Окрім моєї сім’ї, в цьому будинку проживають ще 11 сімей, які отримали квартири в будинку як працівники залізниці. Цей будинок перебував на балансі залізниці. Кожній сім’ї у користування була виділена ділянка площею 5 соток. Мешканці нашого будинку користуються цією землею вже понад 60 років. Але, незважаючи на це, і не поставивши нас до відома, невідомо на яких підставах, ця земля була надана в оренду приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ.

Ми звернулись до прокуратури, а прокуратура м. Житомира звернулась до гоподарського суду щодо розірвання договору. Але було відмовлено. І це при наявності всіх документів!!!

Просимо Вашої допомоги! Ми зіштовхнулись з тим, що корупція та продажні судді ( суддя господарського суду Вельмакіна Т.М.) почувають себе дуже впевнено !!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК