Всі скаргиЖителів Івано-Франківська засипало сміттям

В одному з будинків поселилася жінка хвора на Синдром Діогена. Люди, які хворіють на цей цю хворобу – діловито несуть до дому усіляке сміття. В одному з будинків його вже по пояс.

До  «Електронної книги скарг України» написала жителька Франківська, яка живе по вулиці Гната Хоткевича, 83. В їхньому будинку поселився сусід, який не дає спокійно жити іншим – збираючи і приносячи усіляке сміття в свою квартиру. На світлинах можна побачити, що його вже назбиралося по пояс!!!

Те, що відбувається з жителями потребує негайного втручання відповідних органів, які б мали б подбати про те, щоб ця жінка не заважали жити іншим. Але, переконує наша читачка, ні міліція, ні санстанція   – не хоче відробляти свої гроші! Заплющуючи очі на антисанітарію з  якою зіштовхнулися жителі цього будинку.

СМІТТЯ - СИНДРОМ ДІОГЕНА

ФОТО 2

«Писали скарги, нічого не помагає, сан. станція приходила і з прокуратури люди також, в результаті все залишилось так як і було, тільки сміття стає все більше!», – пише читачка.

СПРАВКА: Синдромом Діогена страждають близько 5 % людей похилого віку, хоча зустрічається ця хвороба і серед молодих людей. Цей синдром назвали в честь давньогрецького філософа з Синопа, який за переказами, жив у діжці і який відмовилося від усіх зручностей цивілізованого життя.

 

Для журналістів, яких зацікавила тема надаємо контакт.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!