Всі скаргиГоловнеЖКГЖителі Сєвєродонецька пишуть про проблему до 20 партій та державних установ, а ніхто не може допомогти

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі із Сєвєродонецька, мешканці будинку 13 по вулиці Маяковського, які не можуть нічого зробити із штучним водопадом, що часто заважає навіть спати. Звичайно, звернулися із заявою до усіх інстанцій, але, виявилося, що водоспад дуже сподобався місцевому ЖЕКу, що його не хочуть відремонтувати. 

ОСЬ, ЩО ВОНИ ПИШУТЬ В ЛИСТІ:

“Щоб уникнути наслідки, з 2017 року мінімум 20 разів вже повідомлялись компетентні органи (Комунальне підприємство «ЖЕК Світанок», міська рада м.Сєвєродонецька, обласна рада Луганської області), ОТРИМАНО ВІДПОВІДЬ, що грошові кошти виділені із бюджету в 2016 році на ремонт всієї крівлі будинку No 13 по вул.Маяковського. Призначений ремонт не розпочався. Причиною залиття, сирості на даний час, є відсутність ремонту крівлі даху будинку. Дощова вода тече по електричним приладам (проводка в під’їзді), що може спричинити коротке замикання, розмиті бетонні перекриття, що створює небезпеку обвалу вікон, плит, чи стель, особливо на останньому поверсі. Також в під’їзді по всім стінам пішли тріщини, як глибокі так і дрібні, що створює враження що стіни просідають. ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ НІХТО НЕ ВСТАНОВЛЮЄ, ХОЧ І ПОЯСНЮВАЛИ ЩО ЦЕ ВСЕ БУДЕ!

Підтверджуємо факт постійного прориву в каналізації з 2008 року (відео постійного шуму прорваної каналізації в підвалі), неприємного запаху в під’їзді від фекалій (з 2008 року), через неналежну якість трубопроводів, які постійно течуть та утворюють неприємний запах, який розповсюджується по під’їзду та квартирам. (описується, що трапилось і які наслідки, зазначити причини, тощо)

Ми звертаємось до ЄВРОПЕЙСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, міжнародних проектів що виділяють кошти на ремонт, на підставі через ігнорування на національному рівні більше 10,0 років проблеми звичайних мешканців будинку, звернутись із клопотанням про взяття справи на КОНТРОЛЬ, усунення заподіяної шкоди, ліквідацію наслідків залиття, капітальний ремонт даху та ліквідацію 5 ості в під’їзді та квартирах, приведення під’їзду та підвалу до санітарних норм та стандартів, дшкодування заподіяних збитків, моральної шкоди, встановлення відсутнього освітлення в під’їзді, повідомлення зі сторони КП ЖЕК Світанок про послуги які будуть надаватись та їх вартість відповідно до Договору, що буде укладений. (надаються висновки про те, що необхідно зробити та ін.) Організація яка повинна надавати послуги не вживає будь-яких заходів. В інших будинках на які не виділялись кошти проводяться ремонтні роботи а в нашому будинку ЖОДНИХ РОБОТ ТА ПОСЛУГ. НЕЛЮДСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ, ВІДБУВАЄТЬСЯ ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ ВИКОНАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ”, – написали вони.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК