Всі скаргиТранспортЖителі столичного р-ну Святошин потерпають від постійних корок

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Дмитро, який скаржиться на неможливість комфортно дістатися місця навчання, через ускладнений рух, що виник із-за ремонтів. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Вітаю! Хотілось би сказати про перекриту дорогу на вулиці Академіка Туполева. Дорогу ремонтують вже з жовтня місяця, на час ремонтування дороги є деякі труднощі з пересуванням, наприклад:

1) Щоб доїхати до м. Святошин треба їхати через м. Нивки

2) Перекриття дороги зумовило створення значних заторів, особливо зранку, що надає деякі складнощі із пересуванням на роботу, на навчання і т.ін. Згідно з ЗУ “Про автомобільні дороги” розділ 6, стаття 32, користувачі автомобільних доріг мають право на: безперервні, безпечні та зручні умови руху. Тому прошу якнайскоріше відремонтувати дорогу, щоб всі складності зникли”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!