ІншеВсі скаргиЖителі сіл не можуть дістатись райцентру

До “Електронної книги скарг України” написав Сергій. Чоловік переконує, що кілька сіл на Миколаївщині повністю відрізані від сполучення із райцентром, через що люди не можуть дістатись ні лікарні, ні магазинів, та, тим паче, доправити дітей до школи.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Вже майже 3 роки жителі сіл Федорівка та Романівка Березнегуватського району Миколаївської області відрізані від сполучення з райцентром. Після рясних дощів обвалилося півасфальту. Зверталися по допомогу до районної та обласної влади. Зробили глиняний насип навколо цієї ями. Якщо випадають рясні дощі чи то сніг, люди не можуть виїхати з села ні до лікарні, ні придбати хліба. Адже до нас хліб ніхто не завозить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грошові махінації лізингової компанії

За ці роки від насипу залишилася одна багнюка та величезна яма, через які майже неможливо переїхати лековим автомобілем, а автобус взагалі не проїде. У цьому році по такій дорозі збираються перевозити школярів в школу до іншого села. Медпункту, фельдшера в селі немає, збираються закрити середню школу, залишивши тільки початкову. Просимо Вас допомогти в цій справі.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!