Всі скаргиЖителі Львівської області живуть в аварійних будинках

Найпопулярніші записи

Місцеві кажуть, будинок ледь-ледь тримається на землі…

До «Електронної книги скарг України» написали жителі м. Ходорів, Жидачівського району. Вони запевняють мерія нічого не робить для того, щоб врятувати їхній єдиний дах над головою – будинок в аварійному стані, за 50 років жодного поточного чи капітального ремонту.

Оскільки мета нашого сайту висвітлювати проблему для журналістів – вона надала контакт і готова спілкуватися із ЗМІ: Агапова Г. С.телефон 0674067160.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “6+ секретів від колишнього працівника McDonald’s

Нерухомість ризикує перетворитися в купу будівельного сміття. На фотографіях можна побачити, що будинок весь поріс грибками, як стверджує Ганна, на даху відсутні навіть водовідводи. «Ми вже багато років боримося із КП «ХУКГ», наприклад, під’їзд в жахливому стані, дах протікає, фасад зруйнований. Ми зверталися до керівника КП ХУКГ п.Кравчук і мера міста п.Коцовського, ніяких міри по спасінню будинку не приймаються !!!», – каже Ганна. На підтвердження своїх слів надіслала пару світлин, на яких видно, що будинок дійсно розвалюється…

 bud

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як “висмоктують” гроші в приватних клініках?

bud 2

bud 3

«Безвідповідальність місцевих чиновників зруйнувала будинок повністю ! Як нам далі жити ? Чекати поки будинок зовсім завалиться?», – додала Ганна.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК