Всі скаргиЖителі Ловаги не можуть добитися статусу гірського села

Лист від читача: селянам доводиться долати 5 кілометрів, щоб тільки придбати хліб

На «Електронну книгу скарг України» написав Василь, житель села Ловаги Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Він запевняє, що 56 людей, які живуть в цьому селі в основному пенсіонери, яким доводиться долати півдесятка кілометра, по бездоріжжю, щоб тільки придбати продуктів в найближчому гастрономі.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу

«Щоб купити хліб потрібно в одну сторону пішки 5км і назад 5км. Обіцяв пан хліб возити і тепле його слово. Зате усі села кругом мають статус гірського а наш голова на відріз відказується нам допомогти», – пише Василь.  Він каже, що об’єднавшись пенсіонери і писали листів і особисто зверталися до чиновників, але це нічого не дало, хоча поруч села Рожнятівського району вже з нового року отримують статус гірських.

Можливо, таке небажання надати статус гірського села Ловагам пов’язане із додатковими виплатами, які доведеться платити жителям села з таким статусом. Наприклад, Мешканці гірських населених пунктів отримують доплату 20% до пенсій та працівники бюджетної сфери – 25% до зарплати.

ДОВІДКА: До гірських населених пунктів належать міста, селища міського типу, селища, сільські населені пункти, які розташовані у гірській місцевості, мають недостатньо розвинуті сферу застосування праці та систему соціально-побутового  обслуговування, обмежену транспортну доступність.

На сьогодні до гірських в області належить 266 населених пунктів. Постановою Кабінету Міністрів України ще чотири населених пункти Рожнятівського району отримали статус гірських: смт Рожнятів, с. Підлісся, с. Креховичі, селище Черепина, але от про Ловаги забули.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!