Всі скаргиМедицинаЖителі Колок мітингують проти скорочення бригад «Швидкої»

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Людмила, вона переконує, що головний лікар скоротив кількість бригад швидкої.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Хочу поскаржитись на головного лікаря КЗ ВОЦЕМДМК О.С. Куц. Ця людина зловживає службовим становищем.

Зловживання полягає в тому, що він згідно з розрахунками розрахункової палати повинен був створити пункт екстренної швидкої допомоги в с. Цміни Маневицького р-ну, а замість того забирає 2 бригаду смт. Колки, яка обслуговує 28 населених пунктів з населенням 27000 осіб.

Згідно з нормами Мінздраву 1 карета швидкої обслуговує 13000 осіб. Де ж правда? Станеться так, що 1 швидка буде обслуговувати 27000 осіб, це нереально, і робота швидкої буде неефективною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міліція не реагує на загрозу життю»

Прошу від усіх жителів Колок і навколишніх сіл журналістів всіх каналів, кому небайдужа ця проблема, приїхати на мітинг, який відбудеться 01.10.2015 р. о 7:00 біля пункту екстренної швидкої допомоги смт. Колки вул. Грушевського (біля автостанції)”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!