Всі скаргиГоловнеДержавні органиЖителі Калинівки після вибуху змушені брати кредит, щоб ремонтувати житло. Державі байдуже

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Світлана, вона переконує, що після вибухів на складах боєприпасів її будинок так і залишився без уваги з боку держави, яка обіцяла реконструювати їхні пошкоджені будинки. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Прошу Вас допомогти мені і громадянам с.Павлівка Калинівського р-ну Вінницької обл! Минуло вже три тижні після пошкоджень наших будівель внаслідок вибухів боєприпасів на 48 арсеналі. Я проживаю на вул. Садовій, що найблище знаходиться до військової частини. Тому будинки на цій вулиці найбільше пошкоджені. А мій будинок комісія з Вінниці визнала аварійним. Але я його всерівно мушу ремонтувати, бо мені з дитиною потрібно десь жити.

Зверталась неодноразово за допомогою в сільську раду, та результуту немає. Тепер змушена позичати гроші, брати кредити, щоб відбудувати будинок.

Можливо з Вашою допомогою влада зверне увагу на людей Павлівки і компенсує завданих збитків. Багато з нас вже провели і проводять ремонти самостійно. Проте значна частина помешкань і на сьогодні без вікон, з пошкодженими стелями, стінами і дахами. Все це потребує коштів, причому негайно, а не колись там згодом, бо зима вже на порозі. Сподіваємося на Вашу підтримку в складній для нас ситуації!”

Раніше ми писали про подібну скаргу із села Павлівка. Там наша читачка Інна просить втрутитися журналістів, бо її будинок теж постраждав – а компенсації годі й чекати.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!