ІншеВсі скаргиЖінку звільнили з роботи під час декрету

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яку незаконно звільнили з роботи під час її декретної відпустки. Жінка переконує, що про звільнення дізналась випадково. Вона сподівається на встановлення справедливості та поновлення на посаді.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

Добрий день. Я Проява Катерина Володимирівна 20.09.1990 р.н. з грудня 2012 року працювала в м.Бровари в Броварському МВ ГУ МВС України Київської області на посаді слідчого. У 2014 році пішла в декретну відпустку, а 09.11.2015 року дізналась, що потрапила під скорочення штату. Але мене ніхто про це не повідомив. І я вже випадково дізналась, що звільнена. Моїй дочці 19.11.2015 виповнився 1 рік. Як бути далі я не знаю, так як залишилась без роботи. Дуже надіюсь, що Ви мені допоможете встановити справедливість. І я знову зможу працювати на своїй роботі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!